O nas

Heartsaver.pl to odpowiedź na pytanie, które zadałeś sobie szukając kursu pierwszej pomocy.

 

Szkolimy skutecznie.

Prowadzimy nasze zajęcia przy pomocy najskuteczniejszych narzędzi, dbając by Wasz czas i pieniądze nie zostały zmarnowane. Skupiamy się na umiejętnościach praktycznych podpierając je solidnym przygotowaniem teoretycznym. Gwarantujemy, że będziesz dobrze przygotowany do udzielania pierwszej pomocy jeszcze przez długi czas po naszym kursie.

Szkolimy z sercem.

Jestem ratownikiem medycznym, pracuję w pogotowiu ratunkowym i widzę wszystko to, co mówią statystyki. Do 75% zatrzymań krążenia dochodzi w domu, 1/3 osób w wypadkach można uratować przez zastosowanie prostych technik pierwszej pomocy, do większości wypadków u dzieci dochodzi w szkołach a u dorosłych w pracy. Praca ratowników z pogotowia ratunkowego ma tylko wtedy sens, gdy wszystkie ogniwa łańcucha przeżycia zadziałają. Bez Ciebie łańcuch pęka, bez Ciebie praca tysięcy ludzi jest niepotrzebna. Dzięki kilkugodzinnemu szkoleniu w naszej firmie łańcuch przeżycia będzie w chwili zagrożenia silny i nierozerwalny. Dzięki Tobie.

Szkolą najlepsi.

Do prowadzenia szkoleń w Heartsaver.pl zatrudniam nie tylko instruktorów o najlepszych kwalifikacjach ale przede wszystkim ludzi, którzy mają serce do szkolenia.

 

Zapraszamy na www.facebook.com/ratownictwo

 

Jacek Rosłonek